Bedava İnternet

0
787

bedava internet

Bedava internet kampanyaları birçok operatör tarafından belirli dönemlerde ve kısa süreli olarak piyasaya sunulmaktadır. Tüm operatörler tarafından sunulan bedava internet paketlerini güncel haliyle indirimliinternet.com adresinden temin edebilirsiniz.

Bedava internet paketleri genelde kısa süreli ve belirli sayıda kullanıcı ile sınırlı kampanyalar olarak aktif edildiğinden, bu kampanyalardan en kısa sürede haberdar olup bedava internet seçeneklerinden yararlanabilmek için sayfamızı takibe almanızı öneriyoruz. Bulunduğunuz sayfa içeriğinde her operatör ve servis sağlayıcı tarafından sunulmakta olan kampanyalar 1 adetle ve en güncel kampanya ile sınırlı olarak eklenmektedir. GSM operatörleri tarafından sunulmakta olan tüm bedava internet seçeneklerine ulaşmak için başlıklar altındaki operatörlere ait linkleri takip edebilirsiniz.

Ayrıca, bazı operatörler tarafından çok kısa süreli aktif edilen bedava internet reklam kampanyalarına sayfamızın en üstündeki ve en altındaki linklerden ulaşabilirsiniz.

İndirimli internet ekibi olarak hem cep telefonu kullanan abonelere sunulmuş bedava internet kampanyalarını, hem de ev interneti kullanan internet aboneleri için sunulan bedava internet kampanyalarını internet sitemizde en güncel haliyle yayınlamaktayız. Sözü daha fazla uzatmadan aktif olan kampanyalara geçelim.

Bedava internet paketleri

Öncelikle Türk Telekom (Avea), Vodafone ve Turkcell GSM operatörleri tarafından sunulmakta olan bedava internet fırsatlarını sırasıyla aktaralım.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından sunulmakta olan 2016 yılının en güncel bedava internet seçeneği 1.000.000 müşteri ile sınırlandırılmış olan ve aylık 2 GB olarak kullanabileceğiniz hediye internet paketidir. Hediye internet hakkınızı her hafta içinde 2 gün ve aylık toplam 2 GB olarak kullanabileceksiniz. Türk Telekom bedava internet kaydınızı yaptırdığınız tarihten itibaren yıl sonuna kadar hediye internetinizi aynı şartlarda kullanmaya devam edebilirsiniz. Türk Telekom bedava internet paketine dahil olabilmek için HEDIYE 2 GUN yazdıktan sonra 5555’e kısa mesajınızı yollamalısınız. Türk Telekom tarafından sunulmakta olan diğer Türk Telekom bedava internet kampanyalarına ulaşmak için Türk Telekom Bedava İnternet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone GSM operatörünün sunmuş olduğu en güncel 2016 bedava internet kampanyası 2 GB olarak sunulmakta olan Vodafone bedava internet paketidir. Vodafone hediye internet paketinden yararlanmak için Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Vodafone yanımda uygulaması Vodafone GSM kullanıcıları için birçok özellik barındıran bir uygulama. Buna ek olarak uygulamayı indiren kullanıcılara sunulan Vodafone hediye internet paketi uygulamanın en güzel yanlarından biri. Vodafone bedava internet paketinden yararlanmak için App Store, Google Play ve Windows Store üzerinden Vodafone yanımda uygulamasını indirmeniz ve aktif etmeniz yeterli. Vodafone yanımda uygulamasını indirip giriş yapan Vodafone kullanıcıları 3 gün boyunca geçerli olacak 1 GB internet paketine sahip olurken bireysel faturalı hat sahipleri ve faturasız esnek hat sahipleri 3 gün boyunca kullanabilecekleri 2 GB Vodafone bedava internet sahibi oluyor. Vodafone tarafından sunulmakta olan diğer Vodafone bedava internet kampanyalarına ulaşmak için Vodafone Bedava İnternet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell kullanıcıları için sunulan en güncel bedava internet paketi ise Turkcell Bip uygulamasıyla hediye edilen internet seçeneğidir. Turkcell Bip uygulaması son günlerin popüler uygulamalarından biri. Uygulamanın popüler olmasındaki en büyük etken ise sürekli güncellenen yenilikleri ve beraberinde gelen Turkcell hediye internet paketi diyebiliriz. Turkcell Bip piyasaya mesajlaşma uygulaması olarak sürüldü ancak günümüzde her yöne arama dahi yapılabiliyor. Henüz uygulamayı kullanmıyorsanız denemenizi öneriyoruz. Turkcell bedava internet paketine sahip olmak için Bip uygulamasını Turkcell AppMarket, App Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Turkcell GSM operatöründen hizmet alan hat sahipleri uygulamayı telefonlarına indirdikten sonra kayıt işlemini gerçekleştirip 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB Turkcell hediye internete anında sahip oluyor. Turkcell tarafından sunulmakta olan diğer Turkcell bedava internet kampanyalarına ulaşmak için Turkcell Bedava İnternet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İndirimliinternet.com internet sitesinin hiçbir GSM Operatörüyle ve İnternet Servis Sağlayıcı firma ile bağlantısı yoktur. Sayfa içeriğinde sunulmakta olan kampanyalar, ilgili operatörlerin internet sitelerinden, sosyal paylaşım platformlarından, TV reklamları ve benzer reklam faaliyetlerinden derlenerek web sitemizde yayınlanmaktadır. İndirimliinternet.com bedava olarak sunulan kampanyaların ve indirimli tarifelerin geçerliliğini garanti etmez. Tüm kampanyalar hakkında internet sitemiz üzerinden incelemelerinizi yaptıktan sonra indirimli tarifelerin veya ücretsiz olarak sunulan kampanyaların geçerliliklerini, GSM Operatörlerine ait internet sitelerinden ve İnternet Servis Sağlayıcı firmaların web sitelerinden kontrol etmenizi öneriyoruz.